Doprava zdarma od 300 €
Načítávanie...

2-dverová skriňa CALANDO

Produkt je dostupný doručenie 5-15 dní

Produkt z kolekcie BRUNO SALETTI

Znížená cena 1 246,00 € Bežná cena 1 532,00 €
Viac informácií

Kód produktu

Farba

Materiál

Kolekcia

Styl

Pre montáž

Rozmer

Zasklenie

2-dverová skriňa CALANDO

 

Vlastnosti:

 

  • 2 dvere, 2 zásuvky
  • Efektná, ozdobná rímsa
  • Vykladané čelné strany dverí a zásuviek
  • Úchytky vo farbe starého zlata
  • Rafinovaný taliansky štýl

Elegantná objemná dvojdverová skriňa Calando. Efektná povrchová úprava, a pritom vysoká funkčnosť. Pojme všetky nevyhnutné veci, a navyše je ozdobou interiéru, ktorý však nezaťažuje. Vyrobená z dreva a lakovaná na krásny gaštanový odtieň. Zdobená vykladaním a dekormi. 

 

Bruno Saletti je exkluzívna kolekcia klasického nábytku v talianskom štýle. Návrhárom bol inšpiráciou dokonalý taliansky dizajn. Malebné mestá – Rím, Florencia, Benátky, pozornosť priťahujúca detaily, úchvatné interiéry. Charakteristickou vlastnosťou kolekcie sú vyvážené proporcie, harmónia, krásne línie. Taliansky šarm podčiarkuje hlboká gaštanová farba. Elegantné prevedenie úchytiek vo farbe starého zlata sú jemným doplnením celku, podčiarkujú vysokú triedu tejto neobvykle elegantnej kolekcie nábytku.

 

Kolekcia Bruno Saletti je navrhnutá s myšlienkou vycibrených chutí v navrhovaní interiérov. Uspokojí i tých najvyberavejších a splní vysoké očakávania tých, ktorí chcú docieliť štýlový interiér vybavený krásnym a kvalitným nábytkom.

Produkty v podobnom štýle