V období od 5.12.2022 do 7.12.2022 infolinka nebude fungovať. Prosíme o e-mailový kontakt.
Načítávanie...

Komoda MELODY

Produkt je dostupný doručenie 5-15 dní

Produkt z kolekcie WOODSIDE

Zostáva už len pár produktov

Znížená cena 342,00 € Bežná cena 569,00 €
Viac informácií

Kód produktu

Kolekcia

Styl

Farba

Materiál

Počet zásuviek

Zasklenie

Rozmer

Pre montáž

Druh montáže

Komoda MELODY

 

Vlastnosti:

 

  • Vysoká komoda
  • 5 zásuviek
  • Drevené úchytky na zásuvkách
  • Viditeľná štruktúra dreva a kresba sukov

Vysoká komoda Melody. Vyrobená z dreva so zachovaním jeho štruktúry. Dobre viditeľné suky sú dodatočnou dekoráciou. Uspokojí milovníkov jednoduchých, tradičných foriem. Vhodná do rôznych interiérov, je univerzálna. V obývacej izbe, v spálni, alebo i v kuchyni, podľa predstáv používateľa, všade si nájde svoje miesto. V kombinácii s ďalším nábytkom a doplnkami z kolekcie Woodside bude ideálne plniť svoju funkciu.

 

Kolekcia Woodside je charakteristická jednoduchou, surovou formou a využitím masívu na výrobu nábytku. Pri tvorbe kolekcie bol inšpiráciou rustikálny štýl, ale v novodobom vydaní. Charakteristickým znakom je zvýraznená prírodná farba a výrazná a viditeľná štruktúra dreva.

 

Kolekcia je navrhnutá s myšlienkou na takých odberateľov, ktorí ocenia kontakt s prírodou. Odporúčame skôr do väčších interiérov, kde sa bude diskrétna krása jednoduchého nábytku lepšie prezentovať. V malých interiéroch splnia svoju funkciu skôr jednotlivé exempláre, napr. kreslo, stôl alebo komoda. Táto kolekcia uspokojí tiež vyznávačov eklektizmu. Jednotlivý nábytok z kolekcie Woodside s dobre zladenými doplnkami v štýle napr. Art Deco, škandinávskymi alebo modernými, bude pôsobiť originálne a zároveň individuálne.

 

Charakteristyka kolekcii Woodside

Kolekcia Woodside je kolekcia ručne vyrábaného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a môže sa líšiť od obrázku. Povrch nábytku nie je úplne rovnomerný, môže sa vyskytnúť zvlnenie, škrabance, chýbajúci drobný kus materiálu ako aj stopy po pílení.
Povrch je hladký ale nie úplne rovný. V jednotlivých prvkoch sa môžu objaviť stopy po hmyze ale drevo je pre používateľov úplne bezpečné. Povrch bol podrobený špeciálnemu fumigačnému postupu a je chránený ekologickým lakom.
Produkty v podobnom štýle