Doprava zdarma od 300 €.
Načítávanie...

Komoda SEPIA

Produkt je dostupný doručenie 5-15 dní

Produkt z kolekcie WOODSIDE

Zostáva už len pár produktov

Znížená cena 478,00 € Bežná cena 797,00 €
Viac informácií

Kód produktu

Kolekcia

Styl

Farba

Materiál

Počet zásuviek

Zasklenie

Rozmer

Pre montáž

Druh montáže

Komoda SEPIA

 

Vlastnosti:

 

  • Komoda s rozmermi 103 x 48 x 85 cm
  • 6 zásuviek v 2 stĺpcoch
  • Vyššie nohy
  • Celý vyrobený z borovicového dreva
  • Drevené rúčky
  • Viditeľná kresba prsteňov v štruktúre dreva
  • Môžu existovať neaktívne stopy po hmyze
  • Morené ekologickým lakom
  • Rustikálny štýl

Univerzálna komoda Sepia vyrobená z dreva. Viditeľná kresba slojov uspokojí najmä milovníkov tradičného dreveného nábytku. Možno využiť vo všetkých rustikálnych, moderných, ale i loftových interiéroch. Správna kombinácia s ďalším nábytkom i s dekoratívnymi doplnkami z kolekcie Woodside splní svoj účel.

 

Kolekcia Woodside je charakteristická jednoduchou, surovou formou a využitím masívu na výrobu nábytku. Pri tvorbe kolekcie bol inšpiráciou rustikálny štýl, ale v novodobom vydaní. Charakteristickým znakom je zvýraznená prírodná farba a výrazná a viditeľná štruktúra dreva.

 

Kolekcia je navrhnutá s myšlienkou na takých odberateľov, ktorí ocenia kontakt s prírodou. Odporúčame skôr do väčších interiérov, kde sa bude diskrétna krása jednoduchého nábytku lepšie prezentovať. V malých interiéroch splnia svoju funkciu skôr jednotlivé exempláre, napr. kreslo, stôl alebo komoda. Táto kolekcia uspokojí tiež vyznávačov eklektizmu. Jednotlivý nábytok z kolekcie Woodside s dobre zladenými doplnkami v štýle napr. Art Deco, škandinávskymi alebo modernými, bude pôsobiť originálne a zároveň individuálne.

 

Charakteristyka kolekcii Woodside

Kolekcia Woodside je kolekcia ručne vyrábaného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a môže sa líšiť od obrázku. Povrch nábytku nie je úplne rovnomerný, môže sa vyskytnúť zvlnenie, škrabance, chýbajúci drobný kus materiálu ako aj stopy po pílení.
Povrch je hladký ale nie úplne rovný. V jednotlivých prvkoch sa môžu objaviť stopy po hmyze ale drevo je pre používateľov úplne bezpečné. Povrch bol podrobený špeciálnemu fumigačnému postupu a je chránený ekologickým lakom.
Produkty v podobnom štýle