-10% na celú ponuku so zľavovým kódom BEMONDI10.
Načítávanie...
Viac informácií

Kód produktu

Kolekcia

Styl

Farba

Materiál

Počet zásuviek

Rozmer

Pre montáž

Druh montáže

Písací stôl CARTHORSE

 

Vlastnosti:

 

  • Písací stôl/konzola s rozmermi 130 x 58 x 75 cm
  • Malá zásuvka uprostred dosky
  • Vysoké ľahko naklopené nohy
  • Celý vyrobený z prírodného borovicového dreva
  • Viditeľná kresba slojov, nejednotná štruktúra dreva
  • Morené ekologickým lakom do dubového odtieňa
  • Ľahká konštrukcia surová forma

Písací stôl/konzola Carthorse, vyrobený z borovicového dreva. Krása tohto nábytku tkvie v jeho jednoduchosti a ľahkom prevedení. Určený do rustikálnych interiérov, ale vhodný tiež do eklekticky zariadených priestorov. Najlepší efekt dosiahnete kombináciu písacieho stola s ďalším nábytkom z kolekcie Woodside.

 

Kolekcia Woodside je charakteristická jednoduchou, surovou formou a využitím masívu na výrobu nábytku. Pri tvorbe kolekcie bol inšpiráciou rustikálny štýl, ale v novodobom vydaní. Charakteristickým znakom je zvýraznená prírodná farba a výrazná a viditeľná štruktúra dreva.

 

Kolekcia je navrhnutá s myšlienkou na takých odberateľov, ktorí ocenia kontakt s prírodou. Odporúčame skôr do väčších interiérov, kde sa bude diskrétna krása jednoduchého nábytku lepšie prezentovať. V malých interiéroch splnia svoju funkciu skôr jednotlivé exempláre, napr. kreslo, stôl alebo komoda. Táto kolekcia uspokojí tiež vyznávačov eklektizmu. Jednotlivý nábytok z kolekcie Woodside s dobre zladenými doplnkami v štýle napr. Art Deco, škandinávskymi alebo modernými, bude pôsobiť originálne a zároveň individuálne.

 

Charakteristyka kolekcii Woodside

Kolekcia Woodside je kolekcia ručne vyrábaného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a môže sa líšiť od obrázku. Povrch nábytku nie je úplne rovnomerný, môže sa vyskytnúť zvlnenie, škrabance, chýbajúci drobný kus materiálu ako aj stopy po pílení.
Povrch je hladký ale nie úplne rovný. V jednotlivých prvkoch sa môžu objaviť stopy po hmyze ale drevo je pre používateľov úplne bezpečné. Povrch bol podrobený špeciálnemu fumigačnému postupu a je chránený ekologickým lakom.