-10% na celú ponuku so zľavovým kódom BEMONDI10. Doprava zdarma od 300 €.
Načítávanie...
Viac informácií

Kód produktu

Kolekcia

Styl

Farba

Materiál

Rozmer

Pre montáž

Návod na montáž Stiahnúť PDF

Písací stôl MASTER 140 cm

 

Elegantný kancelársky stôl z klasického radu Prestige. Vyrobený z vysokokvalitných materiálov. Uplatní sa najmä v kanceláriách s menšou plochou. Predná strana zdobená jemnými vyrezávanými vzormi.

 

Kancelársky stôl vyrobený s ohľadom na pohodlie používateľa:

 

  • 3 priestranné zásuvky uzamykateľné kľúčom, nachádzajúce sa na pravej strane pracovnej dosky 
  • Káblová prechodka
  • Klasická elegancia

Stôl sa dá skombinovať s pomocným stolíkom a kontajnerom s rovnako teplým farebným prevedením. Doplnkové prvky zariadenia stola vytvoria súvislý celok a zväčšia úložný priestor.

 

Kolekcia PRESTIGE 

Kancelársky nábytok z kolekcie Prestige je dyhovaný kvalitným drevom s pekným odtieňom teplého koňaku. Táto metóda zušľachťovania dreva zvyšuje kvalitu povrchu nábytku. Dyhovaný nábytok zachováva kúzlo prírodného dreva, je príjemný na dotyk. Exkluzívny kancelársky nábytok Prestige je zárukou toho, že Vaša kancelária alebo pracovňa bude zariadená reprezentatívne a zároveň komfortne.

Dýhovaný nábytok alebo aký nábytok?

Dyha je tenko narezaná vrstva dreva zafarbená moridlom v požadovanej farbe. Povrchovú úpravu tvorí lak, ktorý dodáva povrchu hĺbku, zvýrazňuje rozmanitosť kresby a chráni drevo pred vonkajšími vplyvmi. Dýhovaný nábytok si zachováva pôvab prírodného dreva, je odolný a príjemný na dotyk. Nábytok Prestige je dyhovaný drevom v krásnom odtieni teplého koňaku a je elegantný a nadčasový.