-10% na celú ponuku so zľavovým kódom BEMONDI10. Doprava zdarma od 300 €.
Načítávanie...
Viac informácií

Kód produktu

Kolekcia

Styl

Farba

Materiál

Rozmer

Pre montáž

Sedačka Chester Lux

 

Vlastnosti:

  • Kožená sedačka pre 3 osoby 
  • Sedadlo a operadlo čalúnené prírodnou kožou
  • Ostatné prvky vyrobené z ekokože
  • Klasická elegancia v štýle chesterfield

Kožená pohovka pre 3 osoby do kancelárie alebo pracovne. Vyrobená z vysoko kvalitnej kože. Ekokoža, z ktorej sú vyrobené ďalšie prvky pohovky, má rovnakú štruktúru ako operadlo a sedadlo. Prešívané operadlo nadväzuje na nadčasový anglický štýl chesterfield.

 

Kolekcia PRESTIGE 

Kancelársky nábytok z kolekcie Prestige je dyhovaný kvalitným drevom s pekným odtieňom teplého koňaku. Táto metóda zušľachťovania dreva zvyšuje kvalitu povrchu nábytku. Dyhovaný nábytok zachováva kúzlo prírodného dreva, je príjemný na dotyk. Exkluzívny kancelársky nábytok Prestige je zárukou toho, že Vaša kancelária alebo pracovňa bude zariadená reprezentatívne a zároveň komfortne.

Dýhovaný nábytok alebo aký nábytok?

Dyha je tenko narezaná vrstva dreva zafarbená moridlom v požadovanej farbe. Povrchovú úpravu tvorí lak, ktorý dodáva povrchu hĺbku, zvýrazňuje rozmanitosť kresby a chráni drevo pred vonkajšími vplyvmi. Dýhovaný nábytok si zachováva pôvab prírodného dreva, je odolný a príjemný na dotyk. Nábytok Prestige je dyhovaný drevom v krásnom odtieni teplého koňaku a je elegantný a nadčasový.