Doprava zdarma od 300 €
Načítávanie...
Viac informácií

Kód produktu

Pre montáž

Farba

Rozmer

Kolekcia

Materiál

Pohovka NANA II

 

 

Vlastnosti:

 

  • 3-miestna pohovka, rozmery: 195 x 88 x 75 cm
  • Geometrické tvary, jednoduché línie
  • Rám z borovicového dreva
  • Sedadlo a operadlo čalúnené ľanom
  • Výrazná kresba prsteňov v štruktúre dreva
  • Môžu existovať neaktívne stopy po hmyze
  • Morené ekologickým lakom
  • Rustikálny štýl

3-miestna pohovka Nana II. Konštrukcia je vyrobená z pevných dosiek. Výhodou pohovky je jej geometrický tvar a harmonická kombinácia prírodných materiálov: dreva a ľanu. Rustikálny štýl s moderným nádychom bude pôsobiť pekne v každom interiéri. Dobrým riešením je gauč skombinovať s iným nábytkom a doplnkami z kolekcie Woodside.

 

Kolekcia Woodside je charakteristická jednoduchou, surovou formou a využitím masívu na výrobu nábytku. Pri tvorbe kolekcie bol inšpiráciou rustikálny štýl, ale v novodobom vydaní. Charakteristickým znakom je zvýraznená prírodná farba a výrazná a viditeľná štruktúra dreva.

 

Kolekcia je navrhnutá s myšlienkou na takých odberateľov, ktorí ocenia kontakt s prírodou. Odporúčame skôr do väčších interiérov, kde sa bude diskrétna krása jednoduchého nábytku lepšie prezentovať. V malých interiéroch splnia svoju funkciu skôr jednotlivé exempláre, napr. kreslo, stôl alebo komoda. Táto kolekcia uspokojí tiež vyznávačov eklektizmu. Jednotlivý nábytok z kolekcie Woodside s dobre zladenými doplnkami v štýle napr. Art Deco, škandinávskymi alebo modernými, bude pôsobiť originálne a zároveň individuálne.

 

Charakteristyka kolekcii Woodside

Kolekcia Woodside je kolekcia ručne vyrábaného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a môže sa líšiť od obrázku. Povrch nábytku nie je úplne rovnomerný, môže sa vyskytnúť zvlnenie, škrabance, chýbajúci drobný kus materiálu ako aj stopy po pílení.
Povrch je hladký ale nie úplne rovný. V jednotlivých prvkoch sa môžu objaviť stopy po hmyze ale drevo je pre používateľov úplne bezpečné. Povrch bol podrobený špeciálnemu fumigačnému postupu a je chránený ekologickým lakom.