Doprava zdarma od 300 €
Načítávanie...
Viac informácií

Kód produktu

Pre montáž

Rozmer matraca

Kolekcia

Styl

Rozmer

Farba

Posteľ 180x200 GAIA

 

Vlastnosti:

 

  • Rozmery vhodného matraca: 180 x 200 cm
  • Dekoratívna konštrukcia pre baldachýn
  • Vysoké zadné čelo z priečne usporiadaných lamiel
  • Celé vyrobené z masívneho borovicového dreva

Posteľ s konštrukciou pre baldachýn Gaia. Neobvykle dekoratívny nábytok ideálny do každej priestornej, vysokej spálne. Ide o moderný návrh na využitie tradičnej postele s baldachýnom. Konštrukcia môže byť inšpiráciou na vybavenie spálne mnohými spôsobmi. Môže byť vo verzii sauté, je možné k nej pripnúť baldachýn, možno na ňu zavesiť svetelné girlandy alebo ju využiť iným vlastným spôsobom. Obmedzení ste iba svojou predstavivosťou. Posteľ je vhodná k ďalšiemu nábytku z kolekcie Woodside, sú dostupné tiež skrinky, komody, kreslá a dekoratívne doplnky.

 

Kolekcia Woodside je charakteristická jednoduchou, surovou formou a využitím masívu na výrobu nábytku. Pri tvorbe kolekcie bol inšpiráciou rustikálny štýl, ale v novodobom vydaní. Charakteristickým znakom je zvýraznená prírodná farba a výrazná a viditeľná štruktúra dreva.

 

Kolekcia je navrhnutá s myšlienkou na takých odberateľov, ktorí ocenia kontakt s prírodou. Odporúčame skôr do väčších interiérov, kde sa bude diskrétna krása jednoduchého nábytku lepšie prezentovať. V malých interiéroch splnia svoju funkciu skôr jednotlivé exempláre, napr. kreslo, stôl alebo komoda. Táto kolekcia uspokojí tiež vyznávačov eklektizmu. Jednotlivý nábytok z kolekcie Woodside s dobre zladenými doplnkami v štýle napr. Art Deco, škandinávskymi alebo modernými, bude pôsobiť originálne a zároveň individuálne.

 

Charakteristyka kolekcii Woodside

Kolekcia Woodside je kolekcia ručne vyrábaného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a môže sa líšiť od obrázku. Povrch nábytku nie je úplne rovnomerný, môže sa vyskytnúť zvlnenie, škrabance, chýbajúci drobný kus materiálu ako aj stopy po pílení.
Povrch je hladký ale nie úplne rovný. V jednotlivých prvkoch sa môžu objaviť stopy po hmyze ale drevo je pre používateľov úplne bezpečné. Povrch bol podrobený špeciálnemu fumigačnému postupu a je chránený ekologickým lakom.