Doprava zdarma od 300 €
Načítávanie...
Viac informácií

Kód produktu

Pre montáž

Kolekcia

Styl

Farba

Posteľ 180x200 INTIMO

 

Vlastnosti:

 

  • Posteľ s celkovými rozmermi: dl. 205 x šír. 214 x výš. čela 170 cm
  • Rozmer vhodného matraca: 180 x 200 cm
  • Efektné ozdobné čelo čalúnené textíliou v béžovej farbe
  • Zdobený rám čela

Efektná posteľ Intimo. Vysoké čelo v úchvatnej forme, čalúnené svetlobéžovou textíliou. Rám postele a čela v hlbokom gaštanovom odtieni. Posteľ je vhodná do štýlovej a zároveň veľmi elegantnej spálne. V tejto kolekcii sú dostupné tiež nočné stolíky, skrine a komody s rovnakou povrchovou úpravou.

 

Bruno Saletti je exkluzívna kolekcia klasického nábytku v talianskom štýle. Návrhárom bol inšpiráciou dokonalý taliansky dizajn. Malebné mestá – Rím, Florencia, Benátky, pozornosť priťahujúca detaily, úchvatné interiéry. Charakteristickou vlastnosťou kolekcie sú vyvážené proporcie, harmónia, krásne línie. Taliansky šarm podčiarkuje hlboká gaštanová farba. Elegantné prevedenie úchytiek vo farbe starého zlata sú jemným doplnením celku, podčiarkujú vysokú triedu tejto neobvykle elegantnej kolekcie nábytku.

 

Kolekcia Bruno Saletti je navrhnutá s myšlienkou vycibrených chutí v navrhovaní interiérov. Uspokojí i tých najvyberavejších a splní vysoké očakávania tých, ktorí chcú docieliť štýlový interiér vybavený krásnym a kvalitným nábytkom.

Produkty v podobnom štýle