Doprava zdarma od 300 €
Načítávanie...

Stojan na kvety CUBOID II

Produkt je dostupný doručenie 5-15 dní

Produkt z kolekcie WOODSIDE

104,00 €
Viac informácií

Kód produktu

Materiál

Styl

Kolekcia

Pre montáž

Farba

Rozmer

Stojan na kvety CUBOID II

 

Vlastnosti:

 

  • Jednoduchá, geometrická forma
  • Zachovaná štruktúra dreva, viditeľné praskliny a suky

Drevený podstavec na kvetiny Cuboid II. Geometrická forma a ľahká konštrukcia. Jeho charakteristickým prvkom je surové drevo so zachovanou viditeľnou štruktúrou. Možno použiť ako prvok do eklekticky, moderne či loftovo zariadeného interiéru. Dobrým riešením je kombinácia tohto podstavca s ďalším nábytkom z kolekcie Woodside.

 

Kolekcia Woodside je charakteristická jednoduchou, surovou formou a využitím masívu na výrobu nábytku. Pri tvorbe kolekcie bol inšpiráciou rustikálny štýl, ale v novodobom vydaní. Charakteristickým znakom je zvýraznená prírodná farba a výrazná a viditeľná štruktúra dreva.

 

Kolekcia je navrhnutá s myšlienkou na takých odberateľov, ktorí ocenia kontakt s prírodou. Odporúčame skôr do väčších interiérov, kde sa bude diskrétna krása jednoduchého nábytku lepšie prezentovať. V malých interiéroch splnia svoju funkciu skôr jednotlivé exempláre, napr. kreslo, stôl alebo komoda. Táto kolekcia uspokojí tiež vyznávačov eklektizmu. Jednotlivý nábytok z kolekcie Woodside s dobre zladenými doplnkami v štýle napr. Art Deco, škandinávskymi alebo modernými, bude pôsobiť originálne a zároveň individuálne.

 

Charakteristyka kolekcii Woodside

Kolekcia Woodside je kolekcia ručne vyrábaného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a môže sa líšiť od obrázku. Povrch nábytku nie je úplne rovnomerný, môže sa vyskytnúť zvlnenie, škrabance, chýbajúci drobný kus materiálu ako aj stopy po pílení.
Povrch je hladký ale nie úplne rovný. V jednotlivých prvkoch sa môžu objaviť stopy po hmyze ale drevo je pre používateľov úplne bezpečné. Povrch bol podrobený špeciálnemu fumigačnému postupu a je chránený ekologickým lakom.