Doprava zdarma od 300 €
Načítávanie...

Toaletný stolík FESTIVO

Vypredané

Produkt z kolekcie BRUNO SALETTI

Znížená cena 857,00 € Bežná cena 961,00 €
Viac informácií

Kód produktu

Farba

Kolekcia

Rozmer

Pre montáž

Materiál

Styl

Toaletný stolík FESTIVO

 

Vlastnosti:

 

  • Toaletný stolík s rozmermi: šír. 120 x hl. 48 x výš. základne 77 cm, výška zrkadla 106 cm
  • Efektné profilované nohy
  • Vyrobený z dreva lakovaného na pekný gaštanový odtieň

Efektný toaletný stolík Festivo s bohatou zdobenou formou. Charakteristickými vlastnosťami sú mäkké, profilované nohy. Toaletný stolík je vybavený 5 objemnými zásuvkami, ktoré zaisťujú miesto na ukladanie všetkých nevyhnutných vecí. Celok dopĺňajú vykladané čelné časti a zlatené úchytky. V ponuke máme dostupné rovnako o. i postele, komody, skrine a nočné stolíky. 

 

Bruno Saletti je exkluzívna kolekcia klasického nábytku v talianskom štýle. Návrhárom bol inšpiráciou dokonalý taliansky dizajn. Malebné mestá – Rím, Florencia, Benátky, pozornosť priťahujúca detaily, úchvatné interiéry. Charakteristickou vlastnosťou kolekcie sú vyvážené proporcie, harmónia, krásne línie. Taliansky šarm podčiarkuje hlboká gaštanová farba. Elegantné prevedenie úchytiek vo farbe starého zlata sú jemným doplnením celku, podčiarkujú vysokú triedu tejto neobvykle elegantnej kolekcie nábytku.

 

Kolekcia Bruno Saletti je navrhnutá s myšlienkou vycibrených chutí v navrhovaní interiérov. Uspokojí i tých najvyberavejších a splní vysoké očakávania tých, ktorí chcú docieliť štýlový interiér vybavený krásnym a kvalitným nábytkom.

Produkty v podobnom štýle