Doprava zdarma od 300 €.
Načítávanie...
Viac informácií

Kód produktu

Kolekcia

Styl

Farba

Materiál

Zasklenie

Rozmer

Pre montáž

Vitrína GLISSANDO

 

Vlastnosti:

 

  • Horná presklená časť
  • 2 zásuvky v dolnej časti
  • Ozdobná základňa
  • Sofistikované úchytky
  • Vyrobená z dreva v gaštanovej farbe

Jednodverová pravostranná vitrína Glissando do obývacej izby. Horná časť dverí je presklená, v dolnej časti sa nachádzajú 2 zásuvky. Celok dopĺňajú ornamentové úchytky vo farbe starého zlata. Šikovná, vysoká vitrína na dekorácie. Vhodná k ďalšiemu nábytku z kolekcie talianskeho štýlu.

 

Bruno Saletti je exkluzívna kolekcia klasického nábytku v talianskom štýle. Návrhárom bol inšpiráciou dokonalý taliansky dizajn. Malebné mestá – Rím, Florencia, Benátky, pozornosť priťahujúca detaily, úchvatné interiéry. Charakteristickou vlastnosťou kolekcie sú vyvážené proporcie, harmónia, krásne línie. Taliansky šarm podčiarkuje hlboká gaštanová farba. Elegantné prevedenie úchytiek vo farbe starého zlata sú jemným doplnením celku, podčiarkujú vysokú triedu tejto neobvykle elegantnej kolekcie nábytku.

 

Kolekcia Bruno Saletti je navrhnutá s myšlienkou vycibrených chutí v navrhovaní interiérov. Uspokojí i tých najvyberavejších a splní vysoké očakávania tých, ktorí chcú docieliť štýlový interiér vybavený krásnym a kvalitným nábytkom.

Produkty v podobnom štýle