Doprava zdarma od 300 €
Načítávanie...

Vitrína SOPRANO

Vypredané

Produkt z kolekcie BRUNO SALETTI

Znížená cena 2 208,00 € Bežná cena 2 415,00 €
Viac informácií

Kód produktu

Farba

Materiál

Kolekcia

Styl

Pre montáž

Rozmer

Zasklenie

Vitrína SOPRANO

 

Vlastnosti:

 

  • Trojdielna vitrína
  • Horný segment celý presklený
  • Dolná zabudovaná časť, 3 zásuvky, 2 dvere
  • Silne zaoblené okraje
  • Efektne profilovaná a spracovaná rímsa
  • Dekoratívne vykladaná čelná časť

Efektná trojdielna vitrína Soprano v talianskom štýle, vhodná do obývacej izby. Horná partia celá presklená, určená na vystavovanie predmetov, skla, porcelánu a iných. Na sklenených policiach dekoračné predmety vyniknú. Pozornosť priťahujú charakteristické, silne zaoblené okraje a vykladaná čelná časť. Objemná dekoratívna vitrína je vhodná najmä do obývacej izby.

 

Bruno Saletti je exkluzívna kolekcia klasického nábytku v talianskom štýle. Návrhárom bol inšpiráciou dokonalý taliansky dizajn. Malebné mestá – Rím, Florencia, Benátky, pozornosť priťahujúca detaily, úchvatné interiéry. Charakteristickou vlastnosťou kolekcie sú vyvážené proporcie, harmónia, krásne línie. Taliansky šarm podčiarkuje hlboká gaštanová farba. Elegantné prevedenie úchytiek vo farbe starého zlata sú jemným doplnením celku, podčiarkujú vysokú triedu tejto neobvykle elegantnej kolekcie nábytku.

 

Kolekcia Bruno Saletti je navrhnutá s myšlienkou vycibrených chutí v navrhovaní interiérov. Uspokojí i tých najvyberavejších a splní vysoké očakávania tých, ktorí chcú docieliť štýlový interiér vybavený krásnym a kvalitným nábytkom.

Produkty v podobnom štýle