Záruka spokojnosti

POZOR! Nepredávame mačku vo vreci!

Platíte až vtedy, keď uvidíte nami dodaný nábytok a iba vtedy, pokiaľ sa rozhodnete, že si ho chcete ponechať. Viac o našej záruke spokojnosti.

Uvedomujeme si, že nákup nábytku prostredníctvom internetu sa môže zdať riskantný. Presné opisy a veľa fotografií a tiež dobré názory o danom produkte nezaručujú, že určite sadne práve vám.

Sme si tak istí kvalitou nami ponúkaného nábytku, že sme sa rozhodli vyjsť v ústrety očakávaniam našich zákazníkov a zaviedli sme službu, ktorá nemá v brandži obdobu, ktorá má zabezpečiť vašu maximálnu spokojnosť s našou ponukou.

V prípade využitia prepravy od našej firmy, ponúkame možnosť vizuálnej kontroly nábytku pred zaplatením. Ak sa nábytok nebude klientovi páčiť, môže odstúpiť od kúpy bez ponášania AKÝCHKOĽVEK NÁKLADOV (nebude platiť za tovar ani za prepravu)!

Na nábytok, ponúkaný firmou BEMONDI, sa vzťahuje hore uvedená záruka spokojnosti. Práve vďaka tejto záruke máte istotu vynikajúcich a bezpečných nákupov v našom obchode.

Naším najdôležitejším cieľom je vaša spokojnosť ako zákazníka a budovanie čo najlepšej mienky o našom obchode, pretože práve úroveň obsluhy určuje vlastnosti, ktorými sa vyznačuje obchod bemondi.sk. Zaisťujeme vám najvyššiu kvalitu objednaných produktov, pretože počítame s tým, že sa k nám v budúcnosti opäť vrátite a stanete sa naším stálym zákazníkom.