Kancelársky nábytok, ako vyzerá kancelária šéfa?

08-01-2015

Kancelársky nábytok, ako vyzerá kancelária šéfa?

Vchádzaš do kancelárie šéfa. Odkiaľ vieš, že sa nachádzaš práve v jeho kancelárii, okrem toho, že si prečítaš menovku na dverách?

Vchádzaš do kancelárie šéfa. Ako vieš, že si práve v nej? Smiešna otázka? Tieto informácie je možné prečítať na dverách. Nielen. Cesta k úradu prezidenta Ťa môže naviesť sekretárka, alebo iný pracovník firmy. Ale predstavte si teoreticky takôtosituáciu: nemôžete prečítať informácie z vizitky na dverách, alebo na stole, ktorá vám umožní zistiť kde sa nachádzaš? Iste, po chvíľke zamyslenia budeš vedieť, ako na túto otázku odpovedať.

Riešenie s chuťou

Prvým krokom, ktorý oddeľuje kanceláriu a prah kancelárie šéfa je zvyčajne stretnutie exkluzivity. Nábytok pre kancelárie v tomto mieste sa líši od tých, ktorý uvádzaný v izbách radových zamestnancov. Kabinet šéfa je zvyčajne väčší ako jedna izba (niekedy s jednotlivými zónami) plní mnoho funkcií.

Kabinet šéfa to je priestor p, kde je všetko dobre zorganizované. Kľúčovou pozício je tu veľký písací stôl s pohodlnou otáčavou stoličkou alebo masívnym kreslom.

Typický pre kanceláriu je dobrý spôsob na rozplánovanie, ktorý nám pomáha zorientovať sa, kde sa v danej chvíli nachádzame, ale nie iba to...

Komfort, ktorý porazí oči

Pri vchodení do kancelárie šefa, nemusíš sadať na kreslo svojho šéfa, i tak vieš, že je pohodlné. Prečo taký pocit, keď si nikdy nesedel na tom mieste a nachádzaš sa vo firme prvý raz? Myslel si o tom? Vyplýva to z pozície, ktorú zaberá riaditeľ. Ako najdôležitejšia osoba v spoločnosti musí mať jednoducho pohodlné otočné kreslo. Nepredstavuješ si, že by to mohlo byť inak....

Kancelárske stoličky, samozrejme, sú rôzne. Avšak, ja tu píšem o najlepších vo svojích triedach. Ak si mal možnosť vyskúšaťaspoň jednu z nich, som si istý, že si bol prekvapení, koľko skrytých možností má taký jednoduchý produkt.

Po prvé funkcia relax, ktorá umožňuje prevziať pozíciu pol ležiacu, odpočívajúcu po extrémne stresujúcom rozhovore.

Po druhé, nastavenie uhlu operadla, nastavenie sedadla, možnosť zdvíhania hore a dole cez valec - prispôsobí stoličku k individuálnym potrebám každého človeka. Navyše, veľmi praktická je možnosť zablokovania funkcie hojdania sa. Funkcia otáčania nám dáva možnosť možnosť napríklad dosiahnuť objekt nachádzajúci sa v skrini za stolom. Exkluzívny stoličky sú navrhnuté pre použitie v priebehu celého roka. Odvetrané operadlo,ktoré prepúšťa vzduch hlavne v horúcich dniach.

Moderné konferenčné stoličky majú zodpovedajúcu podporu chrbtice. Pomáhajú udržiavať pohodlie aj pri dlhých a únavných rokovaniach. U šéfa v kabinete, však, to je najdôležitejšie ergonomická stolička, ktorá zabráni deformovanie postavy. Veľa hodín strávených na ňom chráni pred skoliózou alebo inými vyvolávanými bolesťami-bolesťami chrbta.

Exkluzívne materiály

Kabinet prezidenta je miestom, kde sa ako nikde inde, výborné "cítia" ušľachtilé materiále. Predovšetkým, drevo, ktorého výhody sa nekrižujú s jeho praktickým využitím.

Stoly a konferenčné stolíky môžu byť vyrobené z dreva. Drevo však nie je najpevnejší materiál, môže dôjsť k deformácii. Lepšou voľbou je MDF, ktorá je odolnejšia, nedeformuje sa ani nekriví.

V praxi, drevo najlepšie funguje ako materiál dokončujúci. Dýha pridáva triedu a zároveň po naliatí kávy alebo čaju "nenapučí."

Kancelársky nábytok má tiež zásady: stolné tabule sú navrhnuté so špeciálnymi otvormi pre káble, a stolné počítače chráni koža, ktorá chráni jemný povrch nábytku pred poškriabaním.

Ako majú vyzerať kancelárske stoličky? Všeobecne platí, že existujú dve možnosti. Môžete si vybraťz prírodnej kože, materiál, ktorý nepraská a ani sa nepotí a je trvalý alebo lacnejšiu ekokožu, ktorá ak bude stranne udržiavaná , môže poslúžiť veľa rokov.

Ak hovoríme o údržbe, ako sa postarať o kancelársky nábytok, aby sa vynímal rovnako dobre po rokoch ako i v deň kúpenia? Drevo by mali byť čistené prostriedkami typu Pronto, koža by sa mala udržiavať voskom, a ekoskóra umyť mydlom a vodou.

Ideálny na prvý.... ale aj iný pohľad

Starostlivo navrhnutá kancelária šéfa dobrý dojem na prvej ale i na inej návšteve firmy. Hovorí to všetko o stave podniku a postavenia najdôležitejšej osoby – prezidenta firmy. Exkluzívne kombinácie materiálov a praktické využitie moderného kancelárskeho nábytku – ako i vizuálne ale aj úžitkovo.

Tí, ktorí sa rozhodnú objednať náš kancelársky nábytok do svojej kancelárie, na samom začiatku zrozumia, že sa s ňou už nerozíjdu. Chceš sa pripojiť k tejto skupine? Pozri sa naše webové stránky a preskúmaj podrobnosti o našej ponuke.

zoznam noviniek