O nás

BEMONDI.SK – tajomstvo výnimočnej relácie ceny a kvality

Všetok exkluzívny nábytok, ktorý máme v ponuke, je vyrábaný s nezvyčajnou dôkladnosťou. V priebehu mnohých rokov práce v nábytkárskom odvetví sme vybrali partnerov, ktorí zaručujú najvyššiu kvalitu exkluzívneho nábytku – starostlivo volia drevo, kožu a ostatné materiály, ktoré sa používajú na výrobu nábytku a každý jeho detail dopracovávajú ručne. A iba priamo od takýchto firiem odoberáme štýlový nábytok.

Vo svete, kde sú spotrebitelia nútení platiť za značku nábytku a nie za jeho kvalitu, kde väčšina ľudí kupuje nábytok, ktorý je najčastejšie reklamovaný a nie ten, ktorý je najkvalitnejší, je náš štýlový nábytok niečím výnimočným.

Nábytok umožňuje navodiť prostredie klasicky vybavených apartmánov zo XIX. storočia, budiacich dôveru kabinetov v renomovaných advokátskych kanceláriách, alebo spální, ktoré upokojujú svojou harmóniou.

Navyše stojí oveľa menej ako iný nábytok podobnej kvality. V prípade doručenia prostredníctvom prepravy našou firmou umožňujeme prezretie tovaru pred zaplatením. Pokiaľ sa zákazníkovi nebude nábytok páčiť, môže od nákupu odstúpiť bez akýchkolvek nákladov (neplatí za tovar, ani za prepravu)!

Viac informácií a príjazdovú mapu nájdete v záložke Kontakt.