-10% na celú ponuku so zľavovým kódom BEMONDI10. Doprava zdarma od 300 €.

O spoločnosti Bemondi

Načítávanie...

Začínali sme pred mnohými rokmi ako malý obchod s nábytkom, ktorý sa nachádzal na okraji Varšavy, predávali sme nábytok cez internet. Spočiatku naša ponuka zahŕňala kancelársky nábytok a štýlový nábytok do bytov a domov, a samotný predaj sme viedli len na území Poľska. Postupne sme sortiment rozširovali, rozvíjali sme sa, naberali sme skúsenosti. Dnes náš nábytok predávame najmä v Nemecku, Rakúsku, Českej republike, na Slovensku a v Taliansku. Dodávame tovar po území celej Európy. V pláne máme vstup na ďalšie trhy. Zmenili sme svoje sídlo na aktuálne, ktoré sa nachádza na ul. Bokserska 66A vo Varšave. V blízkosti sa nachádza tiež náš sklad, vďaka čomu náš tovar zákazníkom dodávame ešte efektívnejšie. Možnosťou je tiež bezplatný osobný odber nakúpeného nábytku. Našou výhodou je rýchla doprava a dostupnosť tovaru na sklade. Pre našich zákazníkov sme tiež otvorili showroom, aby nás každý mohol navštíviť, výber konzultovať, prezrieť si nábytok zblízka, a dať si s nami dobrú kávu. 

Medzi skúsenosti nášho nábytkového obchodu Bemondi patria úspechy, ktoré dosahujeme najmä vďaka angažovanej práci našich skúsených tímov. Na svojom konte máme však tiež porážky, z ktorých sme si vzali ponaučenie. Vďaka tomu sme teraz múdrejší, vieme, ako im predchádzať v budúcnosti. Súčtom a výsledkom týchto dobrých i zlých skúseností je to, v akej fáze sa teraz nachádzame.

Firma Bemondi je niekoľkonásobným víťazom ceny Orły Meblarstwa, a to ako za rok 2020, tak i za rok 2021. Táto cena je udeľovaná lídrom v odbore, ktorí sú vysoko hodnotení svojimi zákazníkmi. Naši zákazníci nám udelili 9,2/10 bodov, čím hodnotili našu vysokú kvalitu produktov i kvalitu obsluhy. 

Showroom v Mníchove

Spokojní zákazníci

Smer, ktorým sa snažíme ísť, nám určujú naši spokojní zákazníci. To oni sú pre nás najdôležitejší. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, a náš prístup je zárukou, že sa k nám zákazníci radi vracajú.

Zaisťujeme komplexnú obsluhu od projektu až po jeho realizáciu. Svojim zákazníkom poskytujeme poradenstvo tiež v oblasti projektovania, naši preškolení obchodníci pripravujú aranžmány interiérov. V každej etape nákupného procesu ponúkame profesionálnu podporu.

Ponuka

Ponuka obchodu Bemondi zahŕňa ako moderný kancelársky nábytok, tak i nábytok do bytov a domov. Zakladáme si na originalite, preto máme okrem štýlového, univerzálneho nábytku tiež špecializovaný nábytok, ktorý uspokojí i veľmi náročných zákazníkov. Ide o nábytok vo francúzskom, anglickom štýle, drevený nábytok v zaujímavých formách. Sme otvorení všetkým návrhom zákazníkov a potrebám trhu, čo sa rovnako premieta do kvality a rozmanitosti ponuky spoločnosti Bemondi, ktorá sa neustále mení a je stále atraktívnejšia. Odporúčame prezrieť si naše výnimočné a zaujímavé kolekcie nábytku.

Všetok exkluzívny nábytok, ktorý máme v ponuke, je vyrábaný s nezvyčajnou dôkladnosťou. V priebehu mnohých rokov práce v nábytkárskom odvetví sme vybrali partnerov, ktorí zaručujú najvyššiu kvalitu exkluzívneho nábytku – starostlivo volia drevo, kožu a ostatné materiály, ktoré sa používajú na výrobu nábytku a každý jeho detail dopracovávajú ručne. A iba priamo od takýchto firiem odoberáme štýlový nábytok.

Showroom v Mníchove