-10% na celú ponuku so zľavovým kódom BEMONDI10. Doprava zdarma od 300 €.

Práca v Bemondi

Načítávanie...

Prečo práve Bemondi? 

V Bemondi je dôležitá zodpovednosť a spolupráca. Zakladáme si na tímovej spolupráci, pretože efektivita tkvie v celku všetkých činností členov tímu. Zostavujeme vždy zohraný tím, v ktorom je dôležitý každý člen. Staráme sa o dobrú pracovnú atmosféru a rovnováhu medzi osobným a pracovným životom. 

V každej etape spolupráce ponúkame podporu a školenia. Novým zamestnancom zaisťujeme špecializované zaškolenia a začlenenie do povinností a priateľskú atmosféru.

Vyberáme si vždy zodpovedné a zapálené osoby, ktoré milujú to, čo robia. Osoby, ktoré s vášňou sebe vlastnou realizujú im zverené úlohy. Osoby, ktoré veria v to, čo robia. Staráme sa o to, aby každý z nás mal pocit, že spoločne pracujeme na úspechu firmy a spoločne sa pričiňujeme o jej rozvoj.

Snažíme sa o to, aby bola spoločnosť Bemondi miestom, v ktorom môžu zamestnanci každodenne rozvíjať svoju kreativitu, svoje kompetencie, realizovať svoje ciele v priateľskej atmosfére.

Naše hodnoty 

  • spoľahlivosť,
  • zodpovednosť,
  • spokojní zákazníci,
  • iniciatíva,
  • tímová práca,
  • rozvoj,
  • tvorivé myslenie.

Ľudia v Bemondi

 

Predaj/zákaznícky servis

Každý deň poskytujeme zákaznícky servis e-mailom, telefonicky i osobne. Vzájomne sa delíme o odborné znalosti o nami predávanom tovare. Svojich zákazníkov máme radi, staráme sa o dobré vzťahy s nimi. Staráme sa o to, aby bola kvalita zákazníckeho servisu na čo najvyššej úrovni, aby zákazníci cítili našu podporu v každej etape nákupov v obchode Bemondi. Poskytujeme tiež popredajný servis, ak je nutný. Náš pozitívny postoj voči zákazníkom prispieva k dobrej atmosfére, ktorá prevláda pri nákupe a vedie k obojstrannej spokojnosti z vykonanej transakcie.

Logistika

V oddelení logistiky riadime logistické procesy, zaoberáme sa odborným a efektívnym plánovaním dovozu zakúpeného tovaru našim zákazníkom. Súčasne sa staráme o to, aby sme minimalizovali náklady na dopravu a optimalizovali riešenia. Sme vybavení vlastním vozovým parkom, čo je zárukou, že bude tovar k zákazníkovi dodaný bezpečne. Pri plánovaní trasy zohľadňujeme potreby a možnosti našich klientov, takže spolupráca s nimi prebieha vo veľmi dobrej atmosfére. Kontakt so zákazníkmi máme radi a zaručujeme im odborný servis a podporu.

Sklad

V sklade sa zaoberáme preberaním dodávok a prípravou tovaru na správne usporiadanie v sklade. Staráme sa o správne označenie tovaru. Kontrolujeme kvalitu dodaných produktov. Vykonávame všetky činností späté s prípravou tovaru na odoslanie. V našom tíme počítame s presnosťou, fyzickou zdatnosťou, schopnosťou obsluhovať skladové vybavenie, logistickými schopnosťami a tiež s umením tímovej práce.

Design Studio

Staráme sa o vizuálnu stránku našej firmy. Vytvárame zaujímavé a inšpiratívne interiéry v našom showroome. Robíme fotografie v krásne zariadených interiéroch. Staráme sa o vizuálnu koncepciu internetových stránok spoločnosti Bemondi. Pripravujeme návody na montáž nábytku, aby bola ich aplikácia čo najľahšia. Zúčastňujeme sa veľtrhov zameraných na interiéry a iných akcií spojených s naším odborom, pretože chceme mať aktuálne informácie zo svetových trhov zameraných na interiéry. Vďaka nám vyzerá kancelársky priestor Bemondi tak atraktívne a internetové stránky priťahujú pozornosť úchvatne vyzerajúcimi fotografiami. I vďaka nám sú kancelárie, byty a domy našich klientov tak krásne. 

Personálne oddelenie/HR 

V personálnom oddelení/HR sme zodpovední za príjem nových zamestnancov, ich motiváciu k čo najlepšiemu plneniu ich povinností, za prípravu a vykonávanie špecializovaných školení. Disponujeme odbornými znalosťami na to, aby sme z veľkého množstva kandidátov, ktorí u nás chcú pracovať, vybrali tých najlepších. Sme ľudom otvorení, vieme s nimi komunikovať, sme mostom medzi zamestnancami a vedením. Náš profesionálny prístup k prijatým zamestnancom má vplyv na ich rozvoj, zaistenie pre nich správnych a nevyhnutných školení, coachingu.

Finančné oddelenie

Vo finančnom oddelení, v skratke, riadime financie firmy, zaoberáme sa finančným servisom. Staráme sa o riadnu realizáciu všetkých platieb. Dozeráme na to, aby finančné činnosti spoločnosti boli v súlade s platným právnym poriadkom, daňovými predpismi i pracovným právom. Dôležité je pre nás tiež to, aby boli tieto činnosti v súlade s potrebami a štandardami spoločnosti Bemondi. V tejto oblasti sme kompetentní, pôsobíme v prospech spoločnosti, vynakladáme všetko úsilie, aby sme zaistili, že bude vo finančných a právnych otázkach všetko v poriadku.