Doprava zdarma od 300 €.
Načítávanie...

Debnička TRUNK I

Produkt je dostupný doručenie 5-15 dní

Produkt z kolekcie WOODSIDE

Zostáva už len pár produktov

Znížená cena 328,00 € Bežná cena 547,00 €
Viac informácií

Kód produktu

Kolekcia

Styl

Farba

Materiál

Rozmer

Pre montáž

Debnička TRUNK I

 

Vlastnosti:

 

  • Kovové kovanie a úchytky
  • Rezané hrany
  • Viditeľná kresba, praskliny a suky

Podlhovastý stolík / truhlica / príborník Trunk I, na všestranné použitie. Podľa potrieb môže plniť ako funkciu kávového stolíka, komody, truhlice na ukladanie vecí alebo i miesta, na ktoré sa môžete napr. posadiť. Atraktívny pevný nábytok v rustikálnom štýle. V kolekcii Woodside je široký výber nábytkov a doplnkov, ktoré sú pre tento štýl vhodné.

 

Kolekcia Woodside je charakteristická jednoduchou, surovou formou a využitím masívu na výrobu nábytku. Pri tvorbe kolekcie bol inšpiráciou rustikálny štýl, ale v novodobom vydaní. Charakteristickým znakom je zvýraznená prírodná farba a výrazná a viditeľná štruktúra dreva.

 

Kolekcia je navrhnutá s myšlienkou na takých odberateľov, ktorí ocenia kontakt s prírodou. Odporúčame skôr do väčších interiérov, kde sa bude diskrétna krása jednoduchého nábytku lepšie prezentovať. V malých interiéroch splnia svoju funkciu skôr jednotlivé exempláre, napr. kreslo, stôl alebo komoda. Táto kolekcia uspokojí tiež vyznávačov eklektizmu. Jednotlivý nábytok z kolekcie Woodside s dobre zladenými doplnkami v štýle napr. Art Deco, škandinávskymi alebo modernými, bude pôsobiť originálne a zároveň individuálne.

 

Charakteristyka kolekcii Woodside

Kolekcia Woodside je kolekcia ručne vyrábaného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a môže sa líšiť od obrázku. Povrch nábytku nie je úplne rovnomerný, môže sa vyskytnúť zvlnenie, škrabance, chýbajúci drobný kus materiálu ako aj stopy po pílení.
Povrch je hladký ale nie úplne rovný. V jednotlivých prvkoch sa môžu objaviť stopy po hmyze ale drevo je pre používateľov úplne bezpečné. Povrch bol podrobený špeciálnemu fumigačnému postupu a je chránený ekologickým lakom.
Produkty v podobnom štýle