-10% na celú ponuku so zľavovým kódom BEMONDI10. Doprava zdarma od 300 €.
Načítávanie...
Viac informácií

Kód produktu

Kolekcia

Styl

Farba

Materiál

Rozkladací

Rozmer

Pre montáž

Návod na montáž Stiahnúť PDF

Konferenčný stôl GRAF 200 cm

 

Vlastnosti:

 

  • Konferenčný stôl s rozmermi 200 x 100 cm
  • Veľká vrchná doska s mierne zaoblenými hranami
  • Stôl je dyhovaný drevom s peknou farbou koňaku 
  • V strede pracovnej dosky sa nachádza dekoratívny prvok z ekokože
  • Hrany sú zdobené jemnými vzormi
  • Klasická, zladená elegancia

Konferenčný stôl Graf do elegantných kancelárií a konferenčných miestností. Pasujú k nemu kožené kreslá Meeting, Progress a Forum. Kancelária môže byť tiež zariadená skriňami, kancelárskymi stolmi, alebo komodami z tej istej kolekcie Prestige.

 

Kolekcia PRESTIGE 

Kancelársky nábytok z kolekcie Prestige je dyhovaný kvalitným drevom s pekným odtieňom teplého koňaku. Táto metóda zušľachťovania dreva zvyšuje kvalitu povrchu nábytku. Dyhovaný nábytok zachováva kúzlo prírodného dreva, je príjemný na dotyk. Exkluzívny kancelársky nábytok Prestige je zárukou toho, že Vaša kancelária alebo pracovňa bude zariadená reprezentatívne a zároveň komfortne.

Dýhovaný nábytok alebo aký nábytok?

Dyha je tenko narezaná vrstva dreva zafarbená moridlom v požadovanej farbe. Povrchovú úpravu tvorí lak, ktorý dodáva povrchu hĺbku, zvýrazňuje rozmanitosť kresby a chráni drevo pred vonkajšími vplyvmi. Dýhovaný nábytok si zachováva pôvab prírodného dreva, je odolný a príjemný na dotyk. Nábytok Prestige je dyhovaný drevom v krásnom odtieni teplého koňaku a je elegantný a nadčasový.