-10% na celú ponuku so zľavovým kódom BEMONDI10. Doprava zdarma od 300 €.
Načítávanie...
Viac informácií

Kód produktu

Kolekcia

Styl

Farba

Materiál

Pre montáž

Návod na montáž Stiahnúť PDF

Lavica LALIQUE

 

Vlastnosti:

 

  • Čalúnený stolík s rozmermi 120 x 43 x 47 cm
  • Ohnuté nohy s ružovým dekorom
  • Sedadlo čalúnené látkou v šampanskej farbe
  • Vyrobené z odolnej MDF dosky, lakovanej ekologickým lakom v krémovej farbe
  • Vynikajúci pôvab vo francúzskom štýle

Mimoriadne elegantný čalúnený stolík Lalique. Navrhnutý ako doplnok k posteli, ale uplatní sa aj na iné účely. Svoje miesto si nájde aj v predsieni a v iných izbách. Kombinuje sa s nábytkom z kolekcie La Perle. V ponuke sú postele, skrine, komody, stoly a ďalšie. Kombináciou nábytku z kolekcie La Perle môžete ľahko získať štýlový interiér.

 

Zbierka nábytku La Perle je jedinečnou pozvánkou do sveta rozprávok, kde sa sofistikovaný luxus mieša s krásnou formou. Vybrané dekorácie sú kombinované s tlmenou vanilkovou bielou. Charakteristickými prvkami kolekcie La Perle sú bohaté ozdoby a rezby, lesklé gombíky a rukoväte, ako i pozlátené ružové motívy.

 

Kolekcia je určená do vysokých, priestranných interiérov, v ktorých bude správne prezentovaná jej výnimočná podoba. Uľahčuje tvorbu luxusného interiéru. Kolekcia tiež splní očakávania milovníkov glamour štýlu a tých, ktorí radi experimentujú. Nábytok z kolekcie La Perle obratne aranžovaný v minimalistickom interiéri dodá zaujímavý efekt kombinácii klasiky a moderny.