V období od 24.05.2023 do 29.05.2023 infolinka nebude fungovať. Prosíme o e-mailový kontakt. Doprava zdarma od 300 €.
Načítávanie...
Viac informácií

Kód produktu

Kolekcia

Styl

Farba

Materiál

Rozmer matraca

Rozmer

Pre montáž

Posteľ 160x200 IDYLLIC

 

Vlastnosti:

 

  • Rám postele vyrobený z prírodného borovicového dreva
  • Vysoké drevené predné a zadné čelo postele zdobené dekoratívnym roštom
  • Lakované ekologickým moridlom
  • Rozmery matraca: 160 x 200 cm
  • Prírodné materiály
  • Jednoduchá forma

Posteľ do spálne Idyllic, s vysokým čelom s dekoratívnym roštom. Vyrobené z borovicového dreva, morené. Dekoratívnym prvkom je viditeľná kresba dreva. Vzhľadom k mierne masívnejšej forme je táto posteľ vhodná skôr do veľkých spální. V kolekcii Woodside sú dostupné tiež komody, skrinky, kreslá, stoly a dekorácie, ktoré možno ľubovoľne vzájomne kombinovať. Takým spôsobom zariadený interiér bude výnimočný v každom smere.

 

Kolekcia Woodside je charakteristická jednoduchou, surovou formou a využitím masívu na výrobu nábytku. Pri tvorbe kolekcie bol inšpiráciou rustikálny štýl, ale v novodobom vydaní. Charakteristickým znakom je zvýraznená prírodná farba a výrazná a viditeľná štruktúra dreva.

 

Kolekcia je navrhnutá s myšlienkou na takých odberateľov, ktorí ocenia kontakt s prírodou. Odporúčame skôr do väčších interiérov, kde sa bude diskrétna krása jednoduchého nábytku lepšie prezentovať. V malých interiéroch splnia svoju funkciu skôr jednotlivé exempláre, napr. kreslo, stôl alebo komoda. Táto kolekcia uspokojí tiež vyznávačov eklektizmu. Jednotlivý nábytok z kolekcie Woodside s dobre zladenými doplnkami v štýle napr. Art Deco, škandinávskymi alebo modernými, bude pôsobiť originálne a zároveň individuálne.

 

Charakteristyka kolekcii Woodside

Kolekcia Woodside je kolekcia ručne vyrábaného nábytku. Každý kus nábytku je jedinečný a môže sa líšiť od obrázku. Povrch nábytku nie je úplne rovnomerný, môže sa vyskytnúť zvlnenie, škrabance, chýbajúci drobný kus materiálu ako aj stopy po pílení.
Povrch je hladký ale nie úplne rovný. V jednotlivých prvkoch sa môžu objaviť stopy po hmyze ale drevo je pre používateľov úplne bezpečné. Povrch bol podrobený špeciálnemu fumigačnému postupu a je chránený ekologickým lakom.
Produkty v podobnom štýle