Doprava zdarma od 300 €
Načítávanie...
Viac informácií

Kód produktu

Farba

Materiál

Kolekcia

Styl

Pre montáž

Rozmer

Zasklenie

Regál PLATINUM 25

 

Vlastnosti:

  • Kancelársky regál s rozmermi 80 x 40 x 200 cm
  • Spodný segment regálu uzavretý, 2 dvierok
  • Horná časť je otvorená, vybavená policami
  • Regál je vyrobený z vysokokvalitnej melamínovej dosky s farbou tmavého orecha
  • Chrbty políc z leštenej ocele
  • Funkčný skladovací nábytok

Kancelársky regál Platinum 25 s uzavretým spodným segmentom. V hornej časti sú police na ukladanie kancelárskych zakladačov alebo dekoračných predmetov. Je univerzálny, uplatní sa v akomkoľvek kancelárskom priestore. Regál má povrchovú úpravu ako iný nábytok z kancelárskej kolekcie Platinum. Môže byť zostavovaný podľa vašich aktuálnych potrieb, zakaždým však získate praktický priestor na uloženie kancelárskych predmetov. V ponuke sú stoly v niekoľkých veľkostiach, skrine, regály a komody.

 

Kolekcia kancelárskeho nábytku Platinum je určená do veľkých moderných kancelárskych priestorov. Vyznačuje sa zaujímavými farbami a moderným, minimalistickým dizajnom. Tmavý orech, ktorý dotvára nábytok a dominuje kolekcii Platinum, sa kombinuje s grafitovými prvkami. Túto tmavú farebnú kombináciu dopĺňa leštená nehrdzavejúca oceľ, ktorá sa používa na zhotovenie základne stolov alebo na konštrukcie skriniek a regálov.

 

Kolekcia kancelárskeho nábytku Platinum dáva odpoveď na otázku, ako môže vyzerať moderná, funkčná kancelária alebo kancelária budúcnosti.

Produkty v podobnom štýle