-10% na celú ponuku so zľavovým kódom BEMONDI10. Doprava zdarma od 300 €.
Načítávanie...
Viac informácií

Kód produktu

Kolekcia

Styl

Farba

Materiál

Rozmer

Pre montáž

Návod na montáž Stiahnúť PDF

Písací stôl IMPERIAL 330 cm

 

Príťažlivý kancelársky stôl z klasického radu Prestige. Uplatní sa predovšetkým v pracovniach s väčšou výmerou  alebo vo väčších kancelárskych priestoroch.

 

Pracovný stôl vyzerá mimoriadne elegantne:

 

  • Veľký povrch vrchnej dosky.
  • Na prednej časti ekokoža.
  • Vložka z ekokože zakomponovaná do vrchnej dosky stola, chráni povrch pred poškriabaním.
  • Káblové prechodky v doske pomáhajú udržiavať poriadok na stole.
  • Originálny dizajn, netradičná kombinácia farieb.

Ideálnym doplnkom vybavenia stola bude pomocný stolík a kontajner v rovnakých teplých farbách. Práca v takej elegantnej a pohodlne zariadenej kancelárii bude skutočným potešením.

 

Kolekcia PRESTIGE 

Kancelársky nábytok z kolekcie Prestige je dyhovaný kvalitným drevom s pekným odtieňom teplého koňaku. Táto metóda zušľachťovania dreva zvyšuje kvalitu povrchu nábytku. Dyhovaný nábytok zachováva kúzlo prírodného dreva, je príjemný na dotyk. Exkluzívny kancelársky nábytok Prestige je zárukou toho, že Vaša kancelária alebo pracovňa bude zariadená reprezentatívne a zároveň komfortne.

Dýhovaný nábytok alebo aký nábytok?

Dyha je tenko narezaná vrstva dreva zafarbená moridlom v požadovanej farbe. Povrchovú úpravu tvorí lak, ktorý dodáva povrchu hĺbku, zvýrazňuje rozmanitosť kresby a chráni drevo pred vonkajšími vplyvmi. Dýhovaný nábytok si zachováva pôvab prírodného dreva, je odolný a príjemný na dotyk. Nábytok Prestige je dyhovaný drevom v krásnom odtieni teplého koňaku a je elegantný a nadčasový.