Doprava zdarma od 300 €.
Načítávanie...
Viac informácií

Kód produktu

Kolekcia

Styl

Farba

Materiál

Rozmer

Pre montáž

Návod na montáž Stiahnúť PDF

Taburetka LA PERLE 950

 

Vlastnosti:

 

  • Stolička 35 x 45 x 45 cm
  • Čalúnená látkou v šampanskej farbe
  • Ohnuté ozdobné nohy zdobené dekorom v tvare ruží
  • Výnimočný pôvab vo francúzskom štýle

Čalúnená stolička La Perle 950. Ohnuté nohy sú zdobené ružovým motívom charakteristickým pre kolekciu La Perle. Je perfektným doplnkom štýlového toaletného stolíka alebo stola. Pekne ladí aj s iným nábytkom z kolekcie La Perle. V ponuke sú skrine, komody, postele. Kombináciou tohto jedinečného nábytku získa používateľ krásny interiér s podmanivou atmosférou.

 

Zbierka nábytku La Perle je jedinečnou pozvánkou do sveta rozprávok, kde sa sofistikovaný luxus mieša s krásnou formou. Vybrané dekorácie sú kombinované s tlmenou vanilkovou bielou. Charakteristickými prvkami kolekcie La Perle sú bohaté ozdoby a rezby, lesklé gombíky a rukoväte, ako i pozlátené ružové motívy.

 

Kolekcia je určená do vysokých, priestranných interiérov, v ktorých bude správne prezentovaná jej výnimočná podoba. Uľahčuje tvorbu luxusného interiéru. Kolekcia tiež splní očakávania milovníkov glamour štýlu a tých, ktorí radi experimentujú. Nábytok z kolekcie La Perle obratne aranžovaný v minimalistickom interiéri dodá zaujímavý efekt kombinácii klasiky a moderny.

Produkty v podobnom štýle