-10% na celú ponuku so zľavovým kódom BEMONDI10. Doprava zdarma od 300 €.
Načítávanie...
Viac informácií

Kód produktu

Kolekcia

Styl

Farba

Materiál

Rozmer

Pre montáž

Návod na montáž Stiahnúť PDF

Taburetka LALIQUE

 

Vlastnosti:

 

  • Stolička 35 x 45 x 45 cm
  • Čalúnená látkou v šampanskej farbe
  • Ohnuté ozdobné nohy zdobené dekorom v tvare ruží
  • Výnimočný pôvab vo francúzskom štýle

Čalúnená stolička Lalique. Ohnuté nohy sú zdobené ružovým motívom charakteristickým pre kolekciu La Perle. Je perfektným doplnkom štýlového toaletného stolíka alebo stola. Pekne ladí aj s iným nábytkom z kolekcie La Perle. V ponuke sú skrine, komody, postele. Kombináciou tohto jedinečného nábytku získa používateľ krásny interiér s podmanivou atmosférou.

 

Zbierka nábytku La Perle je jedinečnou pozvánkou do sveta rozprávok, kde sa sofistikovaný luxus mieša s krásnou formou. Vybrané dekorácie sú kombinované s tlmenou vanilkovou bielou. Charakteristickými prvkami kolekcie La Perle sú bohaté ozdoby a rezby, lesklé gombíky a rukoväte, ako i postriebrené ružové motívy.

 

Kolekcia je určená do vysokých, priestranných interiérov, v ktorých bude správne prezentovaná jej výnimočná podoba. Uľahčuje tvorbu luxusného interiéru. Kolekcia tiež splní očakávania milovníkov glamour štýlu a tých, ktorí radi experimentujú. Nábytok z kolekcie La Perle obratne aranžovaný v minimalistickom interiéri dodá zaujímavý efekt kombinácii klasiky a moderny.